Jak szybko i łatwo nauczyć się języka

Wydawnictwo: Dom Wydawniczo-Księgarski „KOS”
838675771X
poradniki

Książka jest wprowadzeniem do nauki języka metodą zgodną z zasadami pracy mózgu.

Marija | 2013-05-28

Jeśli ktoś sięgnie po tę książkę w nadzieii, że znajdzie w niej sekretny przepis jak się nauczyć bez "uczenia" to na pewno się rozczaruje. Znajdzie natomiast wiele wskazówek i wiadomości na temat sposobów łatwiejszego przyswajania wiedzy w procesie nauki języka obcego.

| 2013-06-04
Przeczytana: 16 listopada 2012

Książka zawiera wiele przydatnych rad, jak zwiększyć efektywność samodzielnej nauki języków obcych, a także jak sprawić, żeby nauka ta stała się naprawdę przyjemna i pozbawiona (jakże przeze mnie znienawidzonego!) wkuwania słówek.
Można podchodzić do przedstawionych w niej metod sceptycznie, jednak ja korzystam z nich od kilku miesięcy i jestem zachwycona (przy stosunkowo niewielkim nakładzie pracy) o wiele szybszymi niż dotychczas postępami w nauce.

Agnieszka | 2011-04-28
Przeczytana: 16 października 2006

Do przeczytania opinii o poradniku zapraszam na: http://krainaczytania.blox.pl

Nioy | 2016-09-18
biedrona7 | 2016-09-11