Owady i pająki

Tłumaczenie: Magdalena Wodecka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Encyklopedia Zwierząt". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo MD
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Insects and spiders
978-83-61094-21-0
owady, pająki
flora i fauna
Ginny11

Encyklopedia owadów i pająków. Prosty język i kolorowe, realistyczne ilustracje z pewnością rozbudzą ciekawe, młode umysły.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: www.przyrodnicze.pl

Wiem, wiem nie będę oryginalna pisząc, że uwielbiam takie książki, ale powiem Wam też, że wbrew pozorom nie cierpię robaków, a pająków panicznie się boję. Przerażają mnie nawet te na ilustracjach w tej książce, ale ciekawość jest o wiele silniejsza. Lubię czytać o zwierzętach i lubię dowiadywać się o nich nowych, ciekawych rzeczy, dzięki tej książce to jest jak najbardziej możliwe :) Nikodem to taka moja papuga, kiedy mówię, że boję się pająków, on oczywiście też się boi, ale kiedy pokazuje mu ilustracje z tej książki i opowiadam o robaczkach to strach odchodzi w zapomnienie. Nikodem załapał ode mnie miłość do wszelakich encyklopedii i ogromnie mnie to cieszy. Mam nadzieję, że już to mu nie minie, ponieważ takie książki to wspaniała skarbnica wiedzy.

"Owady i pająki" to kolejna książka z serii Encyklopedia zwierząt wydawnictwa MD. Jeżeli chodzi o jej zawartość to jest ona dosyć podobna do "Ssaków", o których już Wam pisałam, chociaż oczywiście owady różnią się od nich trochę ;) Na...

Marta | 2013-05-08
Ginny11 | 2012-04-28