101 Pomysłów na romantyczny weekend w Europie

Tłumaczenie: Anna Julia Mamińska
Wydawnictwo: G+J
101 Romantic weekends in Europe
Anita

Ten niezwykły przewodnik prezentuje 101 cudownych pomysłów na romantyczne i relaksujące wypady weekendowe, które z pewnością dostarczą inspiracji podczas planowania wyjątkowego wyjazdu. Przewodnik zawiera mnóstwo propozycji urokliwych i interesujących zajęć we dwoje w różnych miejscach w Europie. W przewodniku opisano najbardziej klasyczne romantyczne miejsca na kontynencie, takie jak Paryż, Wenecja i Rzym, ale przedstawiono również wiele oryginalnych pomysłów na romantyczny weekendowy odpoczynek, np. nocleg na pokładzie mieszkalnej łodzi w Rotterdamie czy myszkowanie po sklepach z antykami w Budapeszcie. Każda propozycja obejmuje najważniejsze informacje o tym, co można w wybranym miejscu robić i jak skontaktować się z firmami, które dostarczają poszczególne usługi. Ponadto w przewodniku opisano fascynujące tło historyczne oraz zamieszczono mnóstwo praktycznych informacji.

źródło opisu: Wydawnictwo G+J RBA, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Wera | 2012-12-25

Ładne wydania, piękne zdjęcia, ale według mnie mało przydatna. Niby są podane jakieś adresy, numery, ale mnie na takie luksusy nie stać ;)