6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Paweł

Książka Apetyt na życie, czyli kuchnia pełna wspomnień to sentymentalna podróż przez życie popularnego i cenionego aktora, Karola Strasburgera. To wzruszające wspomnienia z dzieciństwa spędzonego w podwarszawskim Konstancinie i na Saskiej Kępie, pierwszych fascynacji sportowych czasów nauki w szkole morskiej oraz studiów w szkole teatralnej. Opowieści przeplatają odziedziczone po słynnych przodkach i wypróbowane przez Autora przepisy kulinarne. Autor zaprasza nas na prawdziwą wspomnieniową ucztę!

źródło opisu: Tył książki

źródło okładki: wp.pl

Paweł | 2012-04-05

Książka dość ciekawa. Zainteresuje się nią każdy szukający informacji o polskiej kulturze (teatr, film itp.) ale i kuchni. Liczne przepisy na pewno pomogą w kuchni, a praktyczne rady autora dot. podróżowania i gotowania na pewno się przydają. Popularność Karola Strasburgera rośnie ze względu na Jego dowcipy, polecam zajrzeć zatem za kulisy Jego życia :)