Zadbaj o swoje plecy. Jak radzić sobie z bólem pleców lub kręgosłupa

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Tytuł:  Zadbaj o swoje plecy. Jak sobie radzić z bólem pleców lub kręgosłupa  Autor: Stella Weller  Wydawnictwo: BELLONA  Rok wydania: 2006  Nr wydania: 1  ISBN: 8311104212Okładka: miękka  Liczba stron: 112  Wymiary: 19x23,5 cmOpis: Według różnych szacunków bóle pleców lub kręgosłupa dotkną prędzej czy później 8 spośród 10 osób. Jeśli należysz do milionowej rzeszy ludzi, którym dokuczają sporadyczne bądź przewlekłe bóle pleców lub kręgosłupa, te proste, ale skuteczne ćwiczenia, oparte na treningu pilates, jodze i technice Alexandra, pomogą ci poprawić postawę ciała, wzmocnić mięśnie i ulżyć w cierpieniu. Postępując zgodnie z zawartymi w książce radami i stosując krok po kroku program ćwiczeń: poznasz przyczyny różnych rodzajów bólu pleców i kręgosłupa nauczysz się jak zapobiegać urazom i uniknąć ?ataków bólu w domu, w pracy i podczas zabawy dowiesz się, jakie bezpieczne działania podjąć w przypadku ostrych oraz uporczywych bólów wzmocnisz mięśnie grzbietu i mięśnie podtrzymujące kręgosłup już po 14 dniach zauważysz poprawę, a zdumiewające rezultaty po 4 6 tygodniach

adrjala | 2014-06-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014