Sztuka rozmawiania. Słowo jako nośnik miłości

Wydawnictwo: Fundacja Nasza Przyszłość
978-83-61146-55-1
religia
lion

Wszyscy potrafią mówić, lecz nie każdy człowiek potrafi porozumieć się z osobami, z którymi wchodzi w kontakt. Czasem mamy trudności w porozumiewaniu się z samym sobą. Ta książka wyjaśnia, dlaczego tak się dzieje. Opisuje też warunki, jakie należy spełnić, by komunikować się w sposób życzliwy i mądry, a jednocześnie stanowczy i skuteczny. Korzystając ze swego bogatego doświadczenia zawodowego, jako psychologa, dyrektora telefonu zaufania i wykładowcy Autor podpowiada nam, jak posługiwać się słowem, by wyrażało ono miłość i ułatwiało budowanie przyjaźni z ludźmi, na których nam zależy.

źródło opisu: www.fnp.pl

źródło okładki: www.fnp.pl

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Karolina | 2014-10-12
Przeczytana: 25 listopada 2014