Okładka książki Sztuka rozmawiania. Słowo jako nośnik miłości

Sztuka rozmawiania. Słowo jako nośnik miłości

Autor:
papier
lion
4 (2 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Wszyscy potrafią mówić, lecz nie każdy człowiek potrafi porozumieć się z osobami, z którymi wchodzi w kontakt. Czasem mamy trudności w porozumiewaniu się z samym sobą. Ta książka wyjaśnia, dlaczego tak się dzieje. Opisuje też warunki, jakie należy spełnić, by komunikować się w sposób życzliwy i mądry, a jednocześnie stanowczy i skuteczny. Korzystając ze swego bogatego doświadczenia zawodowego, jako psychologa, dyrektora telefonu zaufania i wykładowcy Autor podpowiada nam, jak posługiwać się słowem, by wyrażało ono miłość i ułatwiało budowanie przyjaźni z ludźmi, na których nam zależy.

źródło opisu: www.fnp.pl

źródło okładki: www.fnp.pl