Bardzo miła rodzinka

Wydawnictwo: WAM
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7505-738-6
Alicja

Bardzo miłą rodzinkę wymyśliła i zabawnie w książeczce przedstawiła Ewa Skarżyńska - poetka i pisarka dobrze dzieciom znana, która potrafi zaskakiwać. Jej utwory, pełne ciepła i humoru, obfitują w niespodzianki. Można się o tym przekonać, czytając np. Kubuśkę, Serafina czy ostatnią serię o Nulku, uroczym wybuchowym przedszkolaku. Bardzo miła rodzinka uczy jak przeżywać miłość w gronie...

Bardzo miła rodzinka uczy jak przeżywać miłość w gronie najbliższych, jak się nią cieszyć i dzielić z innymi. Pięknie zilustrowana przez Kasię Dąbrowską, mamę Jasia i Joachimka, zaprasza do wesołej zabawy.

źródło opisu: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=59899

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=59899

Na półkach: Przeczytane, WAM

"Przedstawiam Wam naszą miłą rodzinkę: mamę i tatę z córeczką i synkiem."

Tak oto rozpoczyna się ta sympatyczna książeczka, w której poznajemy poszczególnych członków miłej rodzinki i ich otoczenie. Jest więc zawsze uśmiechnięta mama Aniela, Tatuś Tadzik, który jest lekarzem oraz dwójka maluchów: Kosmyk i Marianka. W domku nie brakuje także pupilów: pieska Fidka i kotki Fifci.

I tak strona po stronie poznajemy wszystkich po kolei, dowiadujemy się co lubią robić i jacy są. Marianka - narratorka książeczki - w bardzo sympatyczny sposób opisuje także swoje ulubione laleczki, domowe zwierzaki, sąsiadów itp.

Książeczka jest bardzo wesoła i kolorowa. Na każdej stronie znajdziemy mnóstwo fajnych ilustracji, w które wkomponowany jest tekst. A na samym końcu jest miejsce, w którym można wkleić zdjęcie własnej rodzinki.

Powiem szczerze, że ta książeczka naprawdę bardzo mi się podoba. Zarówno szata graficzna jak i zawarta w niej treść podbiła nasze serduszka i bardzo chętnie wracamy...

exotica | 2012-07-16
Przeczytana: 18 lipca 2012