Ranma 1/2 tom 24

Tłumaczenie: Maciej Nowak-Kreyer
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klub Mangi". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Ranma 1/2
ranma, 1/2, ranma 1/2, Ranma, manga, anime, komiks, walki
komiksy
luniaczek

Znana i lubiana manga fantastyczno-komediowa, której główny bohater, sympatyczny chłopiec Ranma, pod wpływem ciepłej wody zamienia się w dziewczynę. W "Cat Cafe" pojawia się tajemniczy gość. Ów młodzieniec jeszcze nigdy nie rozmawiał z kobietą. Gdy spotyka Shampoo od "razu chce się z nią umówić, ale prosi ją o spotkanie w dość niekonwencjonalny sposób…" uderzając ją młotkiem w głowę. Podobna...

W "Cat Cafe" pojawia się tajemniczy gość. Ów młodzieniec jeszcze nigdy nie rozmawiał z kobietą. Gdy spotyka Shampoo od "razu chce się z nią umówić, ale prosi ją o spotkanie w dość niekonwencjonalny sposób…" uderzając ją młotkiem w głowę. Podobna sytuacja powtarza się z Akane, najpierw zostaje przez szaleńca porwana, a zaraz potem wyrzucona. Tego już Ranma nie wytrzymuje i wyzywa śmiałka na pojedynek. Kim jest dziwny, arogancki chłopak? Czego tak naprawdę chce? Odpowiedź czytelnik pozna, czytając najnowszy tom mangi.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,712.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,712.html