Miłość krok po kroku t.1

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miłość krok po kroku". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Futari Ecchi
978-83-61023-29-6
manga
komiksy
Lucyfer

Młoda para, Yura i Makoto, zaraz po ślubie odkrywają przed sobą że... oboje nie maja kompletnie żadnego doświadczenia w seksie! W świecie współczesnej Japonii gdzie wszyscy ich znajomi i rodzina zdają się być z miłością fizyczną jak najbardziej za pan brat, są ewenementem! Jednak dzięki temu ze ich przygoda z erotyka i intymnością dopiero się rozpoczyna, także czytelnik może razem z nimi wyruszyć w fascynującą podroż przez świat seksu gdzie nawet ci bardziej doświadczeni będą mieli okazje wzbogacić swoja wiedzę! Całość, polana komediowym sosem jest nie tylko podręcznikiem fizycznej miłości ale także zbiorem obserwacji codziennego życia współczesnego Japończyka.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl

Fox | 2011-03-20

Napisać coś dobrze o seksie nie jest prosto. Narysować pewnie też nie. A tu się udało. Lekko, łatwo i przyjemnie o ważnych sprawach. Przyjemna rozrywka. Może nawet skłonić do refleksji ;-)

Kamiookami | 2016-10-18
Na półkach: Manga, Przeczytane, Posiadam