Sieć terroru

6 (11 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The terror network
literatura faktu
Marek

Cały wolny świat jest dziś ogarnięty terroryzmem. Od Włoch po Irlandię, od Libanu do Niemiec, od Afryki Południowej do Egiptu, od Dalekiego Wschodu po Amerykę, bandy dobrze wytrenowanych fanatyków niszczą społeczeństwa. Kto kryje się za tym strasznym, światowym zagrożeniem? Kto za to płaci, daje broń, służy radą? Z każdym nowym aktem terroru pytania te nabierają coraz większego znaczenia. I mamy wreszcie odpowiedź - w tej wyjątkowo dramatycznej, świetnie udokumentowanej książce, która poruszyła opinię światową.

źródło opisu: Z okładki

źródło okładki: Własne

Roman Dłużniewski | 2016-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2016

Rewelacyjna książka. Ukazała się lata temu a nic nie straciła na wartości. Curzio, Feltrinelli.. Dziś te nazwiska niewiele mówią, ale to oni w dużej mierze odpowiadają za europejski a także światowy terroryzm. Polecam!!

MaO | 2017-09-18
Przeczytana: 2000 rok