Uprawiamy działkę

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Jak wyhodować zdrowe warzywa i owoce? Jak ocenić jakość gleby? Jak maksymalnie wykorzystać grządki i stosować płodozmian? A może istnieją jakieś proste sposoby na zaoszczędzenie wody??Wielu z nas nie wyobraża sobie wiosennych popołudni i letnich wieczorów bez wizyt we własnym ogródku działkowym. Aby to hobby dawało nie tylko przyjemność, lecz także satysfakcję z dobrze przeprowadzonych działań, warto sięgnąć po profesjonalne porady. Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki, poszukaj wskazówek dla debiutantów i zajrzyj do praktycznego kalendarza działkowca. Jeśli działka od dawna jest Twoim żywiołem, odkryj nowe sposoby rozmnażania roślin, zwalczania szkodników i ochrony upraw przed wpływem zmiennej pogody. A jeśli lubisz eksperymenty, zapoznaj się z interesującymi, rzadko spotykanymi odmianami warzyw, ziół i owoców.

Julita | 2013-01-06
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam