Zabójca #1: Niewypał

Killer: Long feu
zabójca, komiks
komiksy
Camillos

Zastanawialiście się kiedyś, czym wypełnia sobie długie godziny oczekiwania podczas realizacji zlecenia płatny zabójca? Może rozwiązywaniem krzyżówek, żeby utrzymać maksymalną koncentrację i spokój? Jakie myśli i obrazy przebiegają mu przez głowę? Czy praca zabójcy jest tak ciekawa jak funkcjonariusza Pierre'a Dragona z RG? Scenarzysta tego komiksu zabierze was do wnętrza takiego niebezpiecznego umysłu, a rysownik przedstawi niepozornego człowieka, który paląc kolejnego papierosa, czeka na coś na rogu ulicy. Blam!

źródło opisu: Taurus Media, 2011

źródło okładki: zdjęcie autorskie

PolishPopkulturę | 2015-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2015

Komiks o płatnym mordercy jako komentarz do moralnej kondycji współczesnego społeczeństwa? Jestem jak najbardziej na tak; szkoda tylko, że intryga, choć spójna i poprawnie rozpisana, zupełnie nie potrafi zaangażować czytelnika emocjonalnie i ulatuje z głowy tuż po zamknięciu ostatniego albumu cyklu. Na plus kreska, kolorki, i bohaterowie, którzy intrygują, choć na dobrą sprawę nie dowiadujemy się o nich wszystkiego, czego byśmy chcieli się dowiedzieć. / Ocena dla wszystkich pięciu wydanych u nas tomów cyklu pierwszego.

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

mario44 | 2019-03-06
wenght | 2019-02-15