Kuchnia dla aktywnych

Seria: Biblioteczka Poradnika Domowego
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
kuchnia, przepisy, kulinaria
megii24

Dla osób aktywnych fizycznie przygotowaliśmy przepisy na śniadania, obiady, kolacje oraz desery z wyliczeniem kaloryczności poszczególnych posiłków. Autorka radzi, jaka powinna być dieta osób, które intensywnie ćwiczą, chodzą na pływalnię lub aerobik, słowem tych, które są częstymi bywalcami klubów fitness. Zamieszcza receptury potraw łatwych do przyrządzenia, a jednocześnie bogatych w produkty roślinne i węglowodany. Nie zapomina także o przepisach na napoje, tak niezbędnych w czasie wykonywania ćwiczeń fizycznych.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/Kuchnia_dla_aktywnych-p-1575-.html

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Kuchnia_dla_aktywnych-p-1575-.html