Witraże. Technika Tiffany

Wydawnictwo: RM
837243459X
witraż, technika tiffany
rękodzieło

Witraże kolorowe szkiełka, niezwykłe połączenie barw, kształtów, świateł i cieni ozdobią mieszkanie, ogród, drzewko bożonarodzeniowe, okno w twoim pokoju. Doświadczone instruktorki, prowadzące kursy plastyczne, pokażą wam krok po kroku jak zrobić witraż techniką Tiffany&ego.

| 2014-11-26

Zgrabnie napisany, prosty w odbiorze, poradnik jak stawiać pierwsze kroki na drodze do szklenia katedr. Z racji formatu i niewielkiej objętości skupia się na najważniejszych aspektach pracy ze szkłem i prezentuje proste do wykonania przykłady niewielkich projektów.

.:exile:.

JonSoha | 2012-12-02