Jak zostać boginią seksu?

Tłumaczenie: Anita Zadziorny
Wydawnictwo: Vesper
How to be sex goddess
poradniki

Naucz się, jak wykorzystać wygląd i nastawienie, by zostać boginią seksu, flirtować z pozytywnym skutkiem i uwodzić mężczyzn bez najmniejszego wysiłku. Odkryjesz zalety całowania się z klasą, radzenia sobie z penisem, a także jego najtajniejsze sfery erogenne i sposoby ich pobudzania. Nie mówiąc już o najlepszych pozycjach i sposobach osiągania orgazmu oraz używania brzydkich słów, pornografii, striptizu, a także wielu innych atrakcjach. W książce znajdziesz porady, jak udoskonalić swoje umiejętności komunikacyjne, by obdarzać i brać z wdziękiem, jest w niej także rozdział mówiący o fantazjach seksualnych i erotycznych eksperymentach. Dowiesz się, jak być samotną boginią seksu i jak uporać się z seksualnymi problemami. Jeśli zawsze marzyłaś o tym, by zostać boginią seksu w łóżku i poza nim, ten jedyny w swoim rodzaju poradnik erotyczny da ci niezbędną pewność siebie i wiedzę na temat wybuchowego seksu.świetne, seksowne ilustracje, oraz zabawny, bezpośredni i trafiający w sedno tekst pomogą ci uzyskać niewyobrażalne orgazmy.znajdujące się w książce listy przedstawiają boginie seksu wszech czasów, sztuczki ułatwiające flirt, rady dotyczące gry wstępnej, pozycje seksualne, fantazje erotyczne i więcej.Pozbądź się zahamowań i przekonaj się, co naprawdę cię kręci. I co kręci twojego partnera.Poznaj najlepsze techniki seksualne: od wkładania prezerwatywy do mistrzowskiego fellatio.

Sandra | 2011-10-14
Przeczytana: styczeń 2011

Tytuł może niektórych zbytnio poruszać, ale książka jest naprawdę rewelacyjna. Przede wszytkim pomaga w zdobyciu pewności siebie.

Wiedźminka | 2016-10-05
Przeczytana: 05 października 2016