zmień swoje życie w 7 dni + CD

Wydawnictwo: G+J
poradniki

Niezwykły poradnik, który pomoże ci myśleć i działać z bardziej pozytywnym nastawieniem i znacząco poprawić życie w tydzień. Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Marlena | 2016-01-03
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Tę pozycję przeczytałam wiele razy i zawsze powracam do niej z dużym sentymentem. Dla mnie jest to jedna z najlepszych książek w zakresie rozwoju osobistego. Autor jest terapeutą, w jego publikacjach znajdziemy wiele elementów z zakresu hipnozy i NLP.

"Zmień swoje życie w 7 dni" to swego rodzaju kompendium zawierające elementy innych pozycji Paula McKenna, każdy rozdział odnosi się do innej sfery odpowiedzialnej za odczuwanie bądź nieodczuwanie szczęścia i życiowego spełnienia. W książce znajdziecie mnóstwo motywacyjnych cytatów, wiedzy dotyczącej funkcjonowania ludzkiej psychiki, ciekawe - i co ważne - proste ćwiczenia, a wszystko okraszone żywymi przykładami i piękną opowieścią motywacyjną z morałem, rozpoczynającą każdy rozdział.

Ponadto, do książki dołączona jest płyta z ok. pół godzinnym programowaniem umysłu, którą ja traktuję jak relaksację. Świetny lektor, doskonały scenariusz autora. Jest to najlepsze tego typu nagranie, na jakie do tej pory udało mi się trafić.

pati_18 | 2016-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2016