Marsjanie i Wenusjanki na randce

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

W długo oczekiwanej książce autor wkracza na teren ludzi samotnych, Wykorzystuje swoją rozległą wiedzę, by pomóc tym, którzy pragną trwałego, intymnego związku. Jest to niezbędny poradnik dla osób wolnych, żyjących w separacji lub rozwiedzionych, których przytłacza myśl o samotnośći.

szpilka | 2016-08-14

Autor miał dobre intencje. Chciał pokazać różnice - rozumiem. Ale czy naprawdę trzeba iść drogą schematów by odczuwać szczęście? Prawdziwy obraz nas samych i tak się ukaże na którejś z randek. Nikt nie ma siły na prowadzenie życia zgodnie z poradnikami.

JakubL | 2013-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2013
chickencoop | 2015-01-06
Przeczytana: 22 grudnia 2015

typowa ksiazka tego autora i tego typu, aczkolwiek nie powiem, ze opisanie tych pieciu, czy ilu faz rozwoju zwiazku, dalo mi dosc do myslenia. stwierdzam, ze nie wiem jak ziomek na to wpadl, ale ma racje - wszystkie moje relacje ,ktore sie posypaly pasowaly do tego, ze nie bylismy w tej samej fazie.

wiec plusowo dzis. :)

Justlife | 2016-07-07

Generalnie godna polecenia książka, aczkolwiek autor ma odrobinę przedpotopowe podejście do związków. Autor podaje tutaj przekonujące argumenty, że to mężczyzna powinien starać się w relacji o kobietę, a nie odwrotnie, ale... momentami troszkę przesadza. Wizja związku, którą przedstawia, nie jest moim zdaniem oparta na partnerstwie, ale jest bardziej jednostronna. Mężczyzna ma cały czas skupiać się na zadowoleniu kobiety, natomiast ona powinna doceniać jego starania i obdarzać go miłością. Ok, ale nigdy nie podobało mi się podejście typu, że to mężczyzna powinien się starać, a kobieta ma leżeć i pachnieć i nie wolno jej pierwszej zadzwonić. Szczerze mówiąc nie zamierzam hamować swoich naturalnych reakcji i starać się być "jakaś" po to, żeby się nie zniechęcił, bo ma za łatwo. Moim zdaniem kobieta też jest człowiekiem, a nie jest jakimś niesamowitym stworzeniem, o które trzeba się przesadnie starać. Dlatego powinna być traktowana po partnersku.
Autor pisze, że z czasem kobieta...

Iveczka | 2014-02-21
Przeczytana: 2013 rok

Niezbyt ciekawe, zbyt dalekie od rzeczywistości...

jovika | 2014-12-01

dobra lektura dla Marsjan i Wenusjanek.
dużo ciekawostek i kwestii, o których wiesz, ale Autor uprzytamnia Ci, że wcale nie wiesz...

Wiw | 2013-08-15
Przeczytana: maj 2013

wszystkie książki tego autora to super poradniki zyciowe

Majlena | 2016-10-14
żenka | 2016-08-25