Bielizna. Odmień swoje ciało, odmień siebie

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

Praktyczny poradnik i przewodnik dla kobiet po wszystkim, co nosi się pod spodem: od Tshirtów i pończoch po biustonosze i majtki. Jak dopasować bieliznę do strojua Co założyć, aby się dobrze czuć i by nasze ciało wyglądało atrakcyjniea Co kupować, jak czyścić i przechowywaća Autorki mają dobre rady i wskazówki dla wszystkich pań bez względu na figurę i wiek, które chcą się dobrze prezentować na co dzień i od święta.

AnnaVanDort | 2012-08-09

Jedna z moich ulubionych. Prawdziwe cudeńko pośród książek.
Na wielką uwagę zasługuje szata graficzna - piękne zdjęcia, ciekawie umieszczona treść bez efektu ,,przesłodzenia''. Każda z nas może się dowiedzieć jak dobierać bieliznę, w jaki sposób ją przechowywać i wiele innych. Dużo jest książek typu ,,jak się nie ubierać'' jednak często jest mało miejsca poświęconego bieliźnie. Ta pozycja to rekompensuje. Serdecznie polecam.

Chiara | 2014-01-31
Przeczytana: 15 listopada 2013

Ciekawy poradnik, zdradzający techniki noszenia i dobierania bielizny. Autorka w przystępny sposób doradza jak wybierać bieliznę, dzięki której kobieta poczuje się pewniej i seksowniej. Dodatkowym atutem są piękne zdjęcia bielizny, lecz także modelek:) Polecam:)

pstryczek | 2015-12-27
Przeczytana: maj 2015

We wrześniu 2015 odwiedziłam ów salon w Nowym Jorku i niestety witryna wyglądała znacznie bardziej ubogo..

Agusława | 2018-06-17
PannaJoanna | 2015-11-24