Nowe zasady małżeństwa

Wydawnictwo: Rebis
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Nowe zasady małżeństwa to poradnik, który pokazuje, na czym polega zupełnie nowy typ związku, opartego na przekonaniu, że każda kobieta jest w stanie przeobrażać swoje małżeństwo, podczas gdy mężczyzna, jeśli mu udzielić należytego wsparcia, ma dość kompetencji, by stawać na wysokości zadania. Terrence Real w swojej rewolucyjnej książce pokazuje kobietom, jak opanować nowe zasady małżeństwa XXI wieku poprzez zaoferowanie im zestawu skutecznych narzędzi, za pomocą których mogą one tworzyć związki oparte na prawdziwej intymności, dokładnie takie, jakich pragną i na jakie zasługują. Dzięki jego programowi odkryjesz jak:* definiować i artykułować swoje pragnienia i potrzeby * słuchać uważnie i odpowiadać szczerze* wyznaczać granice i stawać w swojej obronie * rozumieć i doceniać to, co masz * wiedzieć, kiedy szukać pomocy z zewnątrzTERRENCE REAL jest autorem bestsellera I Donat Want to Talk About It: Overcoming the Secret Legacy of Male Depression [Nie chcę o tym gadać: przezwyciężanie sekretnego dziedzictwa męskiej depresji] oraz Jak mam do ciebie dotrzeća: Dlaczego małżeńskie doświadczenia mężczyzn i kobiet są tak odmienne. Od przeszło dwudziestu lat jest praktykującym terapeutą rodzinnym, wykłada i prowadzi warsztaty na terenie całego kraju. W marcu 2002 roku założył Relational Life Institute. Jego książki były omawiane w takich programach telewizyjnych jak NBC Nightly News, Today, Good Morning America i Oprah Winfrey Show, a także na łamach aThe New York Timesa, aPsychology Todaya, aEsquirea i w wielu publikacjach akademickich.

KINGA198713 | 2012-02-16
Przeczytana: 16 października 2011

nie skonczone ciekawa czasami smieszna

Margues_06 | 2016-05-30
Przeczytana: 03 sierpnia 2016