Anioły i duchowi przewodnicy. Jak nawiązać kontakt z niewidzialnymi pomocnikami?

Tłumaczenie: Magdalena Niemczyk
Wydawnictwo: Illuminatio
Spirit Guides & Angel Guardians: Contact Your Invisible Helpers
poradniki
Kinga

Każdy z nas ma własną drużynę wsparcia w postaci duchowych pomocników, którzy chronią nas i bezpiecznie prowadzą przez życie. Warto zatem świadomie pracować nad utrzymywaniem związku z nimi. W towarzystwie swych duchowych przewodników i aniołów stróżów możesz odnaleźć wewnętrzną siłę, przezwyciężyć uzależnienia, pokonać choroby, odpowiedzieć na ważne pytanie lub odkryć ukryte zdolności twórcze.

Nie musisz wykazywać się wyjątkowymi zdolnościami parapsychicznymi ani intuicyjnymi, aby nawiązać bezpośredni świadomy kontakt ze swoimi przewodnikami.

Książka zawiera wskazówki, dzięki którym dowiesz się, jak:
- odnaleźć cel życia z pomocą anioła stróża;
- odkryć sposoby pracy z archaniołami;
- zbadać związek pomiędzy przeszłym życiem duchowym a przewodnikami;
- samodzielnie przeprowadzić doświadczenia dotyczące duchowych przewodników i aniołów stróżów.

Poznaj niewidzialny świat duchowych pomocników i znajdź pocieszenie oraz inspirację. Pamiętaj, że nigdy nie jesteś sam! Każdy człowiek ma swego anioła stróża, który nad nim czuwa, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Anioły czekają na to, aby usłyszeć nasze prośby, dlatego warto nawiązać z nimi kontakt.

O pomoc możemy prosić aniołów, archaniołów i duchowych przewodników, a dzięki tej książce można dowiedzieć się, jak sprawić, aby prośby zostały przez nich usłyszane.

źródło opisu: Wydawnictwo Illuminatio, 2011

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/

Natula | 2011-12-21
Przeczytana: 17 grudnia 2011

Przypadek, czy też mój anioł stróż macza palce w tym, że coraz częściej czytam tego typu literaturę?. Niestety, po każdej książce w której pojawiają się zagadnienia rozwoju duchowego oraz rola aniołów i duchowych przewodników w naszym życiu, czuję się coraz bardziej zdezorientowana.

Richard Webster jest autorem wielu książek i artykułów, głównie na tematy parapsychologiczne. Podróżując po świecie, daje wykłady oraz prowadzi warsztaty dotyczące parapsychologii, na duchowych opiekunach zna się jak nikt inny.
www.pracowniazycia.pl
W swojej książce „Anioły i duchowi przewodnicy” uczy w jaki sposób korzystać z pomocy tychże istot. Co ciekawe anioł to nie duchowy przewodnik: Anioły to posłańcy Boży, zaś duchowi przewodnicy to dusze osób, które zmarły i przeszły do życia po śmierci oraz towarzyszą osobom żywym (podpierając się Biblią, można polemizować z tą definicją).
Z książki dowiemy się o Hierarchii Niebieskiej, poznany anioły, ich zadania, charakterystykę oraz metody na owocną...

Poetyka | 2014-10-15
Na półkach: Przeczytane, Religijne
Przeczytana: 13 października 2014

Nie oceniłam wysoko tej książki, gdyż uważam, że autor zbyt pochopnie
uważa, że w każdej chwili możemy sobie przywoływać duchy, a raczej przewodników duchowych, aby nam pomagali.
Niby mgliście ostrzega, przed innymi "bytami" ale w dalszej części książki szczegółowo opisuje jak np bawić się wirującym stolikiem i tabliczką ouija.
Nie sądzę, że to dobry pomysł, szczególnie po mojej ostatniej lekturze: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/227440/zbaw-nas-ode-zlego.

Agata | 2013-03-12
Przeczytana: 12 marca 2013

W wielu religiach świata mówi się o istotach-opiekunach, czy nawet wprost aniołach, które roztaczają troskę nad ludzkim istnieniem. Wychowywani w tradycji katolickiej już od dziecka wiemy, że każdy człowiek ma własnego anioła stróża, który w wielu sytuacjach mu pomaga.
W niniejszej publikacji autor próbuje pokazać sposoby w jakie można się zbliżyć do swoich Aniołów bądź Duchowych Przewodników - ludzi, którzy są już po drugiej stronie i osiągnęli tak wielki rozwój duchowy, że interesują się losami świata i ludzi.

Książka podzielona jest na dwie części. W pierwszej jest mowa tylko o aniołach. Autor na początek przytacza w jaki sposób przedstawiane są anioły w literaturze - głównie w Biblii, pismach niebiblijnych, a także w historii świata. Prezentuje hierarchię anielską, przedstawia najważniejszych archaniołów, a także ukazuje doświadczenia anielskiej pomocy i obecności z Biblii i nie tylko.
Później rozpoczyna się już właściwa część na temat przywoływania i kontaktu z aniołami (a...

mictlancihuatl | 2017-12-28
tsunami_blond | 2017-01-22