Księga wyzwań

Tłumaczenie: Marek Kowalczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dungeons & Dragons". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Book of Chalanges
D&D, Dungeons & Dragons, RPG
hobby

Zagrożenie czai się za każdym rogiem i każdym ekranem A największym z nich jest przebiegły Mistrz Podziemi. Książkę tę wypełniają pomysły równie subtelne, co podstępne, dzięki którym każda sesja będzie dla postaci niebezpieczna. Znajdziesz tu: * Ponad pięćdziesiąt spotkań zaprojektowanych tak, by można je było łatwo wykorzystać w dowolnej kampanii. * Scenariusze o zmiennym stopniu trudności,...

Zagrożenie czai się za każdym rogiem i każdym ekranem

Znajdziesz tu:
* Scenariusze o zmiennym stopniu trudności, odpowiednie dla postaci na poziomach od 1 do 20.
* Porady dotyczące samodzielnego tworzenia zwodniczych i zabójczych sytuacji.

Zawarte w tej książce bezcenne materiały z pewnością zainspirują Mistrzów Podziemi, którzy lubią trzymać swoich graczy w niepewności.

Antagonista Esklaważu | 2015-02-08

Brzmi bardzo fajnie, ale w 3/4 przypadków można powiedzieć, że to jednorazówka i to mało pociągająca, bo nigdy nie wykorzystałem zbyt wielu rozwiązań z tej książki.

Sadakomil | 2014-12-07
Oli_10 | 2014-02-05