Świątynia drowów

Tłumaczenie: Krzysztof Przybylski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fantastyczne lokacje". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Fane of the Drow
987-83-7418-142-6
drowy, Podmrok, D&D, Dungeons & Dragons, RPG
hobby

Przebij się przez Podmrok Głęboko pod ziemią, krasnoludy przez wiele lat pracowały ze stoickim spokojem, poszukując cennych żył rudy mithrilu i wydobywając ten kruszec. Teraz jednak muszą się zmierzyć z atakami odwiecznego i okropnego wroga – okrutnych jeźdźców mrocznych elfów. Chcąc pomóc krasnoludom, grupa dzielnych poszukiwaczy przygód musi wywalczyć sobie drogę przez najniebezpieczniejsze...

Przebij się przez Podmrok
Głęboko pod ziemią, krasnoludy przez wiele lat pracowały ze stoickim spokojem, poszukując cennych żył rudy mithrilu i wydobywając ten kruszec. Teraz jednak muszą się zmierzyć z atakami odwiecznego i okropnego wroga – okrutnych jeźdźców mrocznych elfów. Chcąc pomóc krasnoludom, grupa dzielnych poszukiwaczy przygód musi wywalczyć sobie drogę przez najniebezpieczniejsze regiony kopalni mithrilu aż do legowiska strasznych drowów.

Świątynia drowów™ to pierwszy produkt z nowej serii FANTASTYCZNE LOKACJE (FANTASTIC LOCATIONS™). W jego skład wchodzą dwie pięknie ilustrowane, dwustronne mapy pól bitew w skali odpowiedniej do gry w DUNGEONS & DRAGONS® oraz opis przygody w postaci broszury. Pola bitew to fantastyczny teren przygotowany tak, by rozgrywać duże, płynne starcia, kluczowe sceny i ekscytujące sesje gry. Przygotowane mapy bardziej niż do zwykłych potyczek w lochach nadają się do przeprowadzania legendarnych bitew, po których zostają najlepsze wspomnienia z kampanii.

Mapy są również idealnymi polami bitew do gry w D&D® Miniatures Game. Stwórz drużynę bojową i walcz o kontrolę nad kopalniami mithrilu, grobowcem królowej Peregrin lub straszną świątynią Lolth. Broszura z przygodą zawiera spotkania do gry fabularnej oraz opcje dla gry figurkowej (które można wykorzystać ze wszystkimi czterema mapami pól bitew).

Sadakomil | 2014-12-07
Dzwienkoswit | 2011-05-07