6 (17 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Totally Spies. Espionnes contre espions

Nazywam się Alex i jestem bardzo zapracowaną dziewczyną! Z moimi dwiema najlepszymi przyjaciółkami, Sam i Clover, dzielimy nasz czas między naukę w liceum w Beverly Hills, zakupy... i naszą superpoufną misję. W rzeczywistości jesteśmy Agentkami WOOHP, ściśle tajnej Agencji.Lecz obecnie mamy konkurencję... Agenci SPI chcą nam odebrać pierwszeństwo. I to z sukcesem! Ci agenci są jednak wyjątkowo podejrzani..

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kolejna odsłona przygód dzielnych Agentek Sam, Clover i Alex. Tym razem dziewczyny zostają wysyłane na kolejne misje. Jakież jest ich zdziwienie, gdy każdorazowo na miejscu okazuje się, że... trójka młodych chłopaków (Agentów niejakiej szpiegowskiej Organizacji SPI) już rozprawiła się z bandziorami. Wygląda na to, że Odlotowe Agentki mają konkurencję! Ich szef Jerry pakuje manatki i zamyka za sobą drzwi. Czy to koniec Organizacji WOOHP?

Całość opowiedzianą z perspektywy wciąż popełniającej gafy (lekko naiwnej Alex), uważam za ciekawszą i bardziej dynamiczną niż "Ciasteczka szczęścia". Jest też nieco bardziej dowcipna - może właśnie dlatego, że to trochę głupiutka Alex jest narratorką...

Książeczkę czyta się szybko, co ułatwia duża czcionka. Plusem są kadry z odcinka "Odlotowych Agentek" mającego ten sam tytuł - "Konkurenci".

olusia | 2011-06-16
Przeczytana: 08 lipca 2010

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka jest bardzo dobra i ją polecam.Niedoczekana agentka WOOHP,Geraldin założyła nową agencjie SPI.Sam zaczeła ich szpiegować bo miała pewna podejrzenia i ją znalezli,po pewnym czasie dziewczęta wpadły w puapke którą zastawiła na nie sama Geraldin.

Avenir10 | 2018-02-02
Przeczytana: 02 lutego 2018