Totally Spies. Cookies Delices.

Cześć! Tu Clover, wzorowa licealistka z Beverly Hills, fatalna piękność, fanka zakupów i chłopców, a przede wszystkim Agentka WOOHP, ściśle tajnej Agencji Ochrony Ludzkości.Sam, Alex i mnie czeka nowa misja: ciasteczka Dlices są tak pyszne, że ci, którzy je jedzą, nie mogą się bez nich obejść. Wszędzie w kraju, to prawdziwe poruszenie, ludzie je sobie wyrywają!Ciasteczkowe szaleństwo może ogarnąć całą planetę, musimy więc przeprowadzić śledztwo! Co te ciasteczka mają w sobie takiego szczególnego...

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Booka | 2014-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2014

Książeczka oparta na popularnym serialu. Tytułowe "Odlotowe Agentki" to inteligentna Sam, słodka Alex i przebojowa Clover.
Ta krótka historyjka przedstawia jedną z misji Agentek. Dziewczyny muszą rozwiązać na czym polega fenomen ciasteczek firmy Joyehouse Compagnie?

Całość opowiedziana jest z perspektywy Clover - to ona jest tu narratorem. Da się wyczuć klimat serialu, choć spodziewałam się, ze dialogi będą zabawniejsze. Przypuszczam jednak, że gdybym była dużo młodsza, zapewne nie dostrzegłabym tego mankamentu.

Książeczkę czyta się szybko, co ułatwia duża czcionka. Plusem są kadry z odcinka "Odlotowych Agentek" mającego ten sam tytuł - "Ciasteczka szczęścia".

Blue15 | 2014-01-15

Cóż, normalnie nie przepadam za TS, ale ponieważ miałam na półce, to przeczytałam w 30 minut. Coś mi nie pasuje w tej książce, tylko co?

Tecna | 2016-03-13
Na półkach: Od marca 2016, Przeczytane