Lubimyczytać.pl to:

papier
dona
7 (4 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Kiedy Rick, dziedzic fortuny Mastersów, powrócił po latach do rodzinnego miasta w Kalifornii, nie mógł oprzeć się pokusie odszukania dawnej ukochanej. Jednak gdy przyjechał pod jej dom, ujrzał go w płomieniach. W ostatniej chwili zdołał uratować życie Joannie i jej dziecku, zaoferował jej także gościnę w swojej rezydencji. Wkrótce okazuje się, że rozstali się z powodu zręcznej intrygi i kłamstw rodziców Ricka. Nadeszła pora, by wszystko wyjaśnić...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2005

źródło okładki: www.harlequin.pl

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Mak | 2014-03-25

76. rocznica
  • Jerzy Stuhr
    67. rocznica
    urodzin
    Aktorstwo to nic innego jak umiejętność zapamiętywania w sobie pewnych stanów nerwowych i odtwarzania ich na zawołanie.
  • Ryszard Henryk Kordek
    93. rocznica
  • Alexandra Adornetto
    22. rocznica
    urodzin
    Niektórzy mówią, że i tak nie mamy wpływu na to w kim się zakochujemy - to miłość wybiera nas. Zdarza się i tak, że oddajemy serce komuś, kto jest zupełnym zaprzeczeniem tego, czego - jak nam się wydawało - szukaliśmy w drugim człowieku.
  • Jesper Juul
    66. rocznica
    urodzin
    Pochwała nie buduje u dziecka poczucia własnej wartości. Jeśli rodzice i otoczenie zachowują się tak, jakbyś był mistrzem świata we wszystkim, to kiedy znajdziesz się w prawdziwym świecie możesz doznać szoku. Bo tam przecież znajduje się mnóstwo innych mistrzów świata. Nagle otacza cię tłum ludzi, którzy w swoich rodzinach byli numerem jeden. Rodzice, którzy w ten sposób hodują dzieci, oddają im niedźwiedzią przysługę, bo one później nie potrafią zaakceptować, że życie może sprawiać ból, że człowiek może być rozczarowany i zły. Są jak pianiści, którzy w fortepianie akceptują tylko białe klawisze. To straszna sytuacja, która czyni z dzieci uczuciowe kaleki. Wielu dorosłych, którzy wychowywali się w takich rodzinach, sądzi, że powinni się rozwieść, gdy tylko w małżeństwie pojawią się pierwsze konflikty.
  • Philip Carlo
    65. rocznica
  • Thor Heyerdahl
    12. rocznica
    śmierci
    Nie widzę niczego, co byśmy mogli otrzymać od nich w zamian. (...) Jednakże - powiedział nagle donośnie szef, z ironicznym błyskiem w oku - odwaga i przedsiębiorczość mają również swoją wartość. Pułkowniku Lewis, niech pan im da to wyposażenie!

Znajdź nas na Facebooku