Autoportret z Guadalupe

8375020095
Maryja, objawienia, Guadalupe
religia
justi

Książka jest piękną opowieścią o "obrazie nie namalowanym ludzką ręką", jak o meksykańskim wizerunku głosi tradycja. Przedstawia ciekawą historię powstania cudownego Wizerunku oraz z wielką wnikliwością odszyfrowuje symbolikę obrazów na nim umieszczonych.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Marek | 2016-02-24

Książka ta rozbudziła we mnie niezmierną ciekawość i poczucie niezgłębionej tajemnicy jaka kryje się w wierze chrześcijańskiej. Matka Boża już wielokrotnie ukazywała się nam i wzywała nas do modlitwy.
Niezgłębione tajemnice opieki Matki Boskiej, miałem okazję przeżyć naocznie podczas pielgrzymki do Guadalupe w lutym 2015 roku. Ave Maryja