Góralskie bajki narciarskie, to seria bogato ilustrowanych książeczek narciarskich z akcją osadzoną w Zakopanem i Tatrach. Naturalna bajkowość tatrzańskiej zimy w połączeniu z bogactwem kulturowym Podhala to źródło, z którego czytelnicy będą czerpać radość, naukę i piękno ojczyste. Góralskie bajki narciarskie, to: √ największa rymowana nowość – polska bajka zimowa √ seria malowanych książek...

Góralskie bajki narciarskie, to:
√ największa rymowana nowość – polska bajka zimowa
√ seria malowanych książek narciarskich – akcja w Zakopanem i Tatrach
√ dla dzieci, dorosłych i narciarzy
√ bogactwo kulturowe Podhala, humor, nauka i piękno ojczyste

KONKURS SKOKÓW
Międzynarodowe zawody w skokach dla dzieci,
czyli kto najdalej poleci
Maleńka Krokiew, Zakopane
Startują amatorzy, czyli osoby nieznane
Mistrz świata trenuje, a rabuś nie próżnuje
Tita startuje z Malikiem i to z nie lada wynikiem

źródło opisu: Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna

źródło okładki: http://www.oficyna-adam.com.pl/index.php?s=karta&id=829