jagarkar

Góralskie bajki narciarskie, to seria bogato ilustrowanych książeczek narciarskich z akcją osadzoną w Zakopanem i Tatrach. Naturalna bajkowość tatrzańskiej zimy w połączeniu z bogactwem kulturowym Podhala to źródło, z którego czytelnicy będą czerpać radość, naukę i piękno ojczyste. Góralskie bajki narciarskie, to: √ największa rymowana nowość – polska bajka zimowa √ seria malowanych książek...

Góralskie bajki narciarskie, to:
√ największa rymowana nowość – polska bajka zimowa
√ seria malowanych książek narciarskich – akcja w Zakopanem i Tatrach
√ dla dzieci, dorosłych i narciarzy
√ bogactwo kulturowe Podhala, humor, nauka i piękno ojczyste

SYLWESTROWE RACE
O bacy Józku, psie Guzku i piesku Maliku
O halnym i o dziku
Przyjazd dziewczynki Tity
Narty i foki sport znakomity
Strażnicy parku i sylwestrowe stoły
Petardy płoszą zwierzęta i anioły, a helikopter lecieć nie może,
bo miejsca na niebie nie ma, mój Boże

źródło opisu: Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna

źródło okładki: http://www.oficyna-adam.com.pl/index.php?s=karta&id=827

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!