jagarkar

Góralskie bajki narciarskie, to seria bogato ilustrowanych książeczek narciarskich z akcją osadzoną w Zakopanem i Tatrach. Naturalna bajkowość tatrzańskiej zimy w połączeniu z bogactwem kulturowym Podhala to źródło, z którego czytelnicy będą czerpać radość, naukę i piękno ojczyste. Góralskie bajki narciarskie, to: √ największa rymowana nowość – polska bajka zimowa √ seria malowanych książek...

Góralskie bajki narciarskie, to:
√ największa rymowana nowość – polska bajka zimowa
√ seria malowanych książek narciarskich – akcja w Zakopanem i Tatrach
√ dla dzieci, dorosłych i narciarzy
√ bogactwo kulturowe Podhala, humor, nauka i piękno ojczyste

ZIMOWE PRZESTROGI
Polski rekord - 100 ton gipsu na każdej ze stron
Jak to zajączek zajęczał od wyskoków,
a żabka zmarzła, lecąc z boku
Pan doktor narciarzom radzi:
Bądżcie w górach ostrożni i bladzi!
Ciąg dalszy przygody dzika
i co z nieuwagi na nartach,
sankach itp. wynika.

źródło opisu: Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna