Doktor z Lhasy

Tłumaczenie: Marek Tarnowski
Wydawnictwo: Arka
Doctor From Lhasa
83-904675-1-8

"Doktor z Lhasy" to kontynuacja znakomitej książki "Trzecie Oko", znanej już polskiemu czytelnikowi. Na przykładach ze swojego życia Lobsang Rampa udowadnia, iż człowiek może na tyle opanować umysł i ciało, że jest w stanie znieść nieludzkie próby. Podczas II wojny światowej autor był więziony w japońskich obszarach, gdzie przeprowadzano na nim straszne doświadczenia i niejednokrotnie cudem ratował się od śmierci dzięki wiedzy i umiejętnościom nabytym w tybetańskich klasztorach.
Pasjonującą historie swojego życia autor przeplata mistycznymi naukami- omawia jasnowidzenie i podróże astralne. Porusza zagadnienia praktyczne, przydatne współczesnemu człowiekowi w życiu codziennym- uczy prawidłowego oddychania i kontrolowania wyobraźni- i filozoficzne- pisze o historii świata i ludzkości.

źródło opisu: Wydawnictwo "Arka", 1996

cerata | 2015-08-30