Franklin mówi " kocham cię"

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Cykl: Franklin
Wydawnictwo: Debit
Franklin says I love you
agnieszka

Każda książeczka o żółwiu Franklinie to osobna historia traktująca o niezwykle ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Postacie wykreowane przez autorki są wzorcem nie tylko dla dzieci, lecz także dla rodziców, a ich przeżycia pozwalają odnaleźć się w niełatwych sytuacjach życiowych. Zbliżają się urodziny mamy Franklina. Żółwik zastanawia się, jaki prezent najlepiej odzwierciedli...

Każda książeczka o żółwiu Franklinie to osobna historia traktująca o niezwykle
ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Postacie wykreowane przez
pozwalają odnaleźć się w niełatwych sytuacjach życiowych.

Zbliżają się urodziny mamy Franklina. Żółwik zastanawia się, jaki prezent najlepiej odzwierciedli jego uczucia.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2003

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,list,70,fran...»

Ida | 2016-09-24
Przeczytana: 24 września 2016

Bardzo ciepła i pouczająca opowieść o wzajemnych relacjach w rodzinie.
Franklin szuka prezentu na urodziny mamy, a przy tym dowiaduje się, w jaki sposób jego przyjaciele świętują podobne okazje w swoich domach.
Piękne przykłady dla dzieci, które tak, jak Franklin szukają wyjątkowych podarunków dla rodziców, a okazuje się, że rozwiązania są prostsze i przede wszystkim dostępne od ręki. Nie trzeba też na nie wydawać pieniędzy ze swoich świnek-skarbonek.
Rodzice są szczęśliwi z zupełnie innych powodów, niż drogi i wyszukany przedmiot.
Franklin kolejny raz pokazuje dzieciom, co jest w życiu ważne i wartościowe.
Polecam ten temat, bo w dzisiejszym materialistycznym świecie, taki przykład to prawdziwa perełka!

jan | 2016-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2016

Jest super, ale jak na początkowe czytanie, to są za małe litery.

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Mariposa | 2016-08-22

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

RonkaWe | 2016-09-30
Przeczytana: 19 października 2016