Noc cudów

Tłumaczenie: Alicja Rosłan
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Baby Gift
dona

Smutne dzieciństwo, nieudane małżeństwo, groźny wypadek, utrata pamięci - oto ciąg zdarzeń, które uczyniły z Umberto zgorzkniałego cynika. Jednak, gdy na jego progu pojawia się piękna nieznajoma, nie tylko udziela jej pomocy, lecz powoli zmienia się w czułego romantyka. Intuicyjnie ufa kobiecie, lecz czasami zastanawia się, kim jest tajemnicza Laura i na ile prawdziwa jest jej wersja wydarzeń z przeszłości. Umberto cierpi na amnezję, dlatego odpowiedzi na dręczące go pytania szuka w snach.

źródło opisu: Harlequin, 2001

źródło okładki: www.harlequin.pl

Mak | 2014-03-24

Opowiadanie bardzo fajne, chociaż nieco skomplikowane. Szczególnie początkowe fragmenty rozdziałów wydawały się jakby oderwane z kontekstu, nawet nieco poplątane, ale właśnie one idealnie uzupełniały treść, przedstawiając nowe spojrzenie na rzeczywistość.

Tak samo wprowadzona w każdym rozdziale rachuba czasu może zadziwić czytelnika, ale z czasem da się przywyknąć.

Bohaterowie sympatyczni, do polubienia, jednak tajemnica odgrywa główną rolę. Bohaterka to postać złożona, nieco zaskakująca, ale w pozytywnym znaczeniu.

Polecam na świąteczne wieczory!!

Aga | 2014-03-09
Przeczytana: grudzień 2007