Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą.

Tłumaczenie: Jarosław Głodek
Seria: Psychologia i wiara
Wydawnictwo: W drodze
Cure for the common life : living in your sweet spot
talenty, chrześcijaństwo
religia
Wiola

Max Lucado napisał tę książkę, aby pomóc ludziom wydźwignąć się z szarości życia i dostrzec ich własną i niepowtarzalną drogę. Odkrywanie tej drogi i pójście nią sprawia, że najpełniej stajesz się sobą. Spróbuj odkryć rzeczy, które lubisz robić i które jednocześnie robisz dobrze. Możemy nazwać je momentami radosnej harmonii. Pomyśl o chwilach pełnych szczęścia i energii, gdy nie liczyłeś...

Spróbuj odkryć rzeczy, które lubisz robić i które jednocześnie robisz dobrze. Możemy nazwać je momentami radosnej harmonii. Pomyśl o chwilach pełnych szczęścia i energii, gdy nie liczyłeś czasu. O chwilach, gdy pomyślałeś: ?Tak, jestem do tego stworzony!?. Przypomnij sobie ten czas, kiedy miałeś poczucie spełnienia i odniesionego sukcesu. Ty w swoim najlepszym wydaniu! Te fundamentalne doświadczenia ukazują, że jesteś kimś wyjątkowym i pomagają ci odkryć twoje miejsce przeznaczenia.

źródło opisu: W drodze, 2009

źródło okładki: www.wdrodze.pl

Beti | 2017-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2017

Trudno mi ocenić tę książkę ,dlatego zostawię ją bez oceny.
Max Lucado pokazuje w tej książce drogę do Boga,ale mi chyba nadal nie jest po drodze,gdyż ja mam inne spojrzenie w tym temacie.

renka | 2016-10-04
Przeczytana: 04 października 2016

Dobra, solidna pozycja o tym jak odkryć w sobie to do czego przeznaczył nas Pan Bóg. Pozwala wniknąć w siebie i zastanowić się nad swoimi najgłębszymi pragnieniami i predyspozycjami. Polecam!

Jarr | 2015-05-11
Przeczytana: 11 maja 2015

Rewelacyjna książka o odnajdywaniu swojego obdarowania.
Zawiera praktyczne porady jako odnaleźć to coś do czego jesteśmy stworzeni.

Agatka | 2014-05-01

Myślę, że warto tę książkę przeczytać. Motywująca.

Vendie | 2016-07-12
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Nie wiesz co zrobić ze swoim życiem? W jakim kierunku pójść? Gdzie pracować? Uwazasz ze nie masz żadnych talentów?
Denerwuje cie ze cos ci nie wychodzi a chcialbys pójść np w ślady ojca?

Ta książka jest dla ciebie !
Pokaże ci jak bardzo niepowtarzalny jesteś i jak wiele talentów posiadacz. Wskaże gdzie najlepiej zawodowo byś się rozwijał i do tego czerpał z tego satysfakcję ;)
Ta książka odmieniła moje życie.
Polecam całym sercem !!!!

Paolina_pl | 2011-12-16
Przeczytana: 2007 rok

Przeczytałam tę książkę w dość młodym wieku. Miałam 16 lat. Po przeczytaniu jasno widziałam swoją przyszłość- chciałam założyć Dom Dziecka. Jednak z biegiem czasu wszystko się pozmieniało. Motyw przewodni jednak pozostał- dzieci. Teraz studiuję pedagogikę:)
Jeśli ktoś naprawdę nie wie, do czego się nadaje to niech przeczyta te książkę. Pozostałym radzę odpuścić...

Cogaiseoir | 2013-02-11
Przeczytana: grudzień 2012

Dla wszystkich, co muszą uwierzyć w siebie...

gizelle | 2014-09-29
Przeczytana: 27 września 2014

Książka - podręcznik. Pomaga spisać, to co niby wiemy, ale jak spiszemy, to można się dowiedzieć czegoś nowego o własnym powołaniu. Lubię Lucado za jego rozmach i za to, że we wszystkim widzi Bożą sprawę :)

MiniNinja | 2019-03-09
Kasia | 2018-09-06