Pod wspólnym dachem

Tłumaczenie: Hanna Borowa
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A forever family
dona

Cztery lata temu Cathy postanowiła rozstać się z Samem, ponieważ lekceważył jej potrzeby. Usiłował zrobić z niej elegancką żonę, podczas gdy ona w niezbyt wytwornym stroju weterynarza wolała zajmować się chorymi przybłędami. Była pewna słuszności swej decyzji, nie podejrzewała jednak, że życie bez Sama okaże się takie puste i samotne. Sam wiedział, że głęboko zranił żonę, ale może po latach, gdy zaczął wreszcie cenić wyznawane przez Cathy wartości, zdoła ją skłonić, by dała mu drugą szansę?

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2001

źródło okładki: www.harlequin.pl