Franklin zaprasza misia

Cykl: Franklin
Wydawnictwo: Debit

zielony żółw Franklin znany jest dzieciom na całym świecie z serii powszechnie lubianych książeczek oraz popularnych filmów animowanych. Każdy tomik to osobna historia o niezwykle ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Tym razem Franklin zaprasza misia na wspólne biwakowanie i nocowanie. Co z tego wyniknie przekonjcie się sami... Okładka: miękka,

Serii o Franklinie nie trzeba reklamować, zna ją bowiem chyba każde dziecko w wieku przedszkolnym. Przygody wesołego żółwika napisane prostym językiem, ciekawe, kolorowe ilustracje - wszystko to zachęca dziecko do czytania.

Dominiqe83 | 2016-09-19

Franklin rządzi! Czytamy go do znudzenia (mamy i taty ;)) i w każdej sytuacji :)

Ania | 2015-03-16

Nigdy nie czytałam książeczek o tym prześmiesznym żółwiu ale bardzo lubiłam oglądać w dzieciństwie bajki o nim nadawane zawsze we wtorki w porze wieczornej.

Mariposa | 2016-08-22

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

bombel | 2016-10-19
Villiana | 2016-07-10