Franklin i walentynki

Cykl: Franklin
Wydawnictwo: Debit
żółw Franklin
linka

Zielony żółw Franklin znany jest dzieciom na całym świecie z serii powszechnie lubianych książeczek oraz popularnych filmów animowan ych. Każdy tomik to osobna historia o niezwykle ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Postacie wykreowane przez autorki są wzorcem nie tylko dla dzieci, lecz także dla rodziców, a ich przeżycia pozwalają odnaleźć się w niełatwych sytuacjach życiowych.

źródło opisu: www.kdc.pl

źródło okładki: www.kdc.pl

Mariposa | 2016-08-22

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

oliwiap24 | 2012-12-21
Przeczytana: 14 grudnia 2012

smutno mi było jak Franklin zgubił walentynki.Fajna była końcówka jak franklin zrobił na nowo walentynki i wszystko dobrze się skończyło.

olinek | 2012-10-24
Przeczytana: 2007 rok

franklin to naprawde pożyteczna księzka dla najmłotrzych uczy i bawi,zawiera to wszystko czego mama chciala by dla sfoich pociech

kaneko | 2016-06-18
Przeczytana: 18 czerwca 2016