Okładka książki Kot w butach

Sara
bajka, kot, buty
typ
papier
6.09 (56 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Pewien młynarz miał dwóch synów. Starszemu pozostawił w spadku młyn, a młodszy, Janek, dostał parę butów i kota. Okazało się jednak, że nie jest to zwykły kot. Przemówił do Janka ludzkim głosem i obiecał przynieść mu szczęście i bogactwo. Poprosił tylko o parę butów. Gdy się w nie wystroił, wyruszył na polowanie, z którego przyniósł parę zajęcy...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
Ania | 2012-08-17

W dzieciństwie bardzo lubiłam tę historię a gdy dostałam ją na zakończenie III klasy w książeczce z dużymi literami ( jestem osobą niepełno sprawną - słabo widzącą) mogłam sama czytać tę historię i wyciągnąć z niej to co najlepsze i najważniejsze.

Asia | 2013-03-17

Bardzo lubię Kota w butach. :)

Natalia | 2014-07-27
next-to-me | 2014-04-16