Mroczne serce

Tłumaczenie: Piotr Wesołowski
Cykl: Spotkania (tom 3) | Seria: Dragonlance
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Livre

Niesamowita historia wojowniczki, która wyznaje kredo: „Miecz jest prawdą”. Oto opowieść o pięknej Kitiarze Uth Matar, obdarzonej mrocznym sercem, a także o narodzinach jej bliźniaczych braci – wojownika Caramona i kruchego zdrowia maga Raistlina, w których wychowaniu Kit odegrała niebagatelną rolę. Młodzieńcze dokonania jako najemniczki, jak również rosnąca fascynacja mrokiem pociągają...

Niesamowita historia wojowniczki, która wyznaje kredo: „Miecz jest prawdą”.

Młodzieńcze dokonania jako najemniczki, jak również rosnąca fascynacja mrokiem pociągają Kitiarę ku pewnemu łotrowi oraz jego kompanii poszukiwaczy przygód, których losy splatają się nierozerwalnie z jej własnym…

źródło opisu: Wydawnictwo Zysk i S-ka, 2011

źródło okładki: http://www.zysk.com.pl

Nesseus | 2016-10-01
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 01 października 2016

Czytając dwie inne książki ze Smoczej Włóczni, spotkałem się tylko ze szczątkowymi informacjami o Kitiarze, która niespodziewanie okazała się równie fajną postacią co Caramon i Raistlin. Ostatnią część serii "Spotkania" czytało mi się bardzo przyjemnie. Trochę rozczarowało to, że nie doszło do spotkania na końcu z Tanisem, które według mnie byłoby dobrym podsumowaniem spraw sercowych głównej bohaterki.

MagnusX | 2013-12-07

Niby to Kitiara, niby powinno bić mocniej serce... ale coś nie dokońca wyszło. Ocena wyższa tylko dlatego że to "Smocza Lanca"

Sankossi | 2016-08-19
Ivenhow | 2016-03-27