Nietypowy związek

Tłumaczenie: Aleksandra Kaczanowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Surrogate and Wife
9788323852018
dona

Kate Bennett jest w ciąży. Zdecydowała się na sztuczne zapłodnienie, by pomóc siostrze i zostać matką zastępczą jej dziecka. Ojcem biologicznym jest Jake Morgan. Ożenił się z Kate, ale tylko dlatego, żeby ocalić jej karierę. Nie po to, by dzielić z nią małżeńskie łoże. Tymczasem Kate zakochała się w Jake'u. W dodatku pojawiła się szansa na zatrzymanie dziecka. Zatęskniła za prawdziwym małżeństwem i prawdziwą rodziną...

źródło opisu: Harlequin, 2008

źródło okładki: Harlequin Enterprises

Natalia | 2016-07-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 04 lipca 2016

Bardzo krótka historia. Przyjemnie się ją czytało. Nie zaskakuje, jest typowa, dla tego rodzaju opowiadań. Zakończenie oczywiste od początku. Nie wymagająca. Czytadło o, którym tuż po odłożeniu się zapomina, ale jest miłą odskocznią od rzeczywistości.

martuska2407 | 2011-11-04

Bardzo fajna i ciekawa jak na romans z tej serii. Napisana nieszablonowo. Warto! :)

ewka | 2016-09-26
Antonina Jagoda | 2016-09-18