Seks to za mało; Wystarczy jeden dotyk

Seria: Harlequin Gorący Romans Duo
Wydawnictwo: Harlequin
Dorota_1988

Yvonne Lindsay – Seks to za mało Mia spędziła wyjątkowego sylwestra w towarzystwie atrakcyjnego cudzoziemca. Ich znajomość była namiętna, ale krótka. Było jasne, że nigdy więcej się nie zobaczą, bo nawet bardzo dobry seks to za mało, by zostać parą. Tymczasem spotykają się trzy lata później. Czy i tym razem też połączy ich tylko namiętność? Emily McKay - Wystarczy jeden dotyk Matt nie może...

Yvonne Lindsay – Seks to za mało

Emily McKay - Wystarczy jeden dotyk
Matt nie może zapomnieć Claire, która dwanaście lat temu rzuciła go bez słowa. Postanawia zwabić ją do łóżka i zdobyć odpowiedzi na dręczące go pytania. Potem ją porzuci. Nie wie, że jeden dotyk tej kobiety rozpali w nim dawno zapomniane uczucie...

źródło opisu: http://harlequin.pl/ksiazki/seks-to-za-malo-wystarczy-jeden-dotyk

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/seks-to-za-malo-wystarczy-jeden-dotyk

Marta07_86 | 2019-02-19

Seks to za mało

Thrish | 2013-06-05
Przeczytana: 24 maja 2013

Wystarczy jeden dotyk - Emily McKay

Matt i Claire spotykali się przez kilka tygodni na studiach. Ich związek, a raczej romans został przerwany nagłym wyjazdem kobiety z - jak twierdziła - nowym facetem, Mitch'em. W rzeczywistości musiała pomóc siostrze w bardzo trudnej sytuacji. Matt niestety o tym nie wiedział, pomimo, że problemy te spowodowane były przez jego brata.

Teraz kiedy minęło 12 lat mężczyzna przez chorą rywalizację z bratem wykupuje randkę z dawną miłością na balu charytatywnym. Chce zdobyć odpowiedzi na dręczące go pytania. Niestety czasami tak bywa, że nie udaje nam się zrobić tego, co zamierzaliśmy, więc po wspólnie spędzonej nocy uczucia, które żywił do Claire wracają.

Co teraz? Czy ich związek ma jakiekolwiek prawa bytu? Czy prawda wyjdzie na jaw? Czy będą szczęśliwi?

Tego dowiecie się sięgając po tę pozycję.

Jest to romans, lecz nie szablonowy. Nie powtarza się w nim ten układ, co w większości tego typu utworów. Zasługuje to na plus.

Lektura fajna, nie...