Pójdźcie do Józefa! Życie, przywileje i cnoty świętego Józefa, w świetle Tradycji, Ewangelii i innych dokumentów

Tłumaczenie: Agnieszka Daniluk
Wydawnictwo: Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi
4 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Ide a Jose! Vida, privilégios e virtudes de Săo José, segundo os Evangelhos, a tradiçăo e outros documentos
978-83-89591-23-4
Józef, religia, żywoty świętych
albumy
Oliwia

"Idźmy do Józefa, jeśli pragniemy wsparcia i pocieszenia- radzi święty Alfons Maria Liguori. Nigdy nie przestawajmy, każdego dnia i wiele razy dziennie, polecać się jego opiece, bowiem jego moc wstawiennictwa u Boga przyćmiewa możliwości wszystkich innych świętych i tylko go w tym przewyższa Najświętsza Dziewica". Niech nam posłużą(...)słowa, które 1 maja 1955 roku wygłosił papież Pius XII,...

Niech nam posłużą(...)słowa, które 1 maja 1955 roku wygłosił papież Pius XII, ustanawiając na ten dzień święto Józefa Robotnika: "Jeśli pragniecie być blisko Chrystusa , my to także dziś powtarzamy: ite ad Joseph, pójdźcie do Józefa".

źródło opisu: Instytut im. Ks. Piotra Skargi, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Konwalia | 2013-03-04
Przeczytana: 01 marca 2013

Nic ciekawego, w zasadzie same cytaty z innych publikacji!

Oliwia | 2011-06-23
Przeczytana: 21 czerwca 2011