Rewolucja miłości

Love Revolution
978-83-89918-55-0
religia
goda319

Rewolucja. Słowo samo w sobie, jak żadne inne znane ludziom, tryska nadzieją, roznieca pasję i skłania do wierności. Od początku historii idea rewolucji nakręcała buntowników, a bojaźliwym dawała zastrzyk odwagi. Rewolucje gromadziły wokół siebie poszukujących sensu życia, dając tym mężczyznom i kobietom cel, którego wcześniej nie mieli i dla którego gotowi byli je oddać. Rewolucja to nagła,...

Rewolucja to nagła, radykalna i zupełna zmiana dotychczasowego sposobu życia, przekonanych o tym, że można i należy dokonać zmian; propagujących swe idee tak długo, aż w końcu ożywione nastroje społeczne, często w radykalny sposób, doprowadzają do odmiany sytuacji.
Książka ta jest niebezpieczna - to podręcznik otwierający drogę do radykalnych zmian.
Zachęca do tego, aby otworzyć się na potrzeby ludzi wokół i śmiało wyjść im na przeciw.
Nigdy nie odniesiemy życiowej satysfakcji jeżeli będziemy żyć tylko dla siebie.
Biblia uczy, że jeżeli dajemy siebie innym, otrzymujemy nie tylko to, co poświęciliśmy, lecz także Jego błogosławieństwo.

źródło opisu: Wydawnictwo Compassion

źródło okładki: http://www.ksiegarnia.ccwz.org/go/_info/?id=1865