Wyłącznie z rozsądku

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Najpiękniejsze romanse". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Siedmioróg
83-7254-140-X
romans, miłość
monikawww

Tę pierwszą w serii powieść można nazwać wzorcowym polskim romansem dla dorosłych. Jej tematem jest miłość zrodzona nagle między młodą, piękną i wrażliwą kobietą a przystojnym i rozumnym, do tego zamożnym mężczyzną. Oboje mają za sobą trudne doświadczenia miłosne, a przeciw sobie intrygi małostkowych ludzi złej woli.

źródło opisu: Siedmioróg, 1999

Katherina87 | 2012-11-22

Tę powieść można nazwać wzorcowym polskim romansem dla dorosłych. Jej tematem jest miłość zrodzona nagle między młodą, piękną i wrażliwą kobietą a przystojnym i rozumnym, do tego zamożnym mężczyzną. Oboje mają za sobą trudne doświadczenia miłosne, a przeciw sobie intrygi małostkowych ludzi złej woli. Czy w tej sytuacji możliwy będzie happy end?

gosiuloch | 2013-02-05

Książka bardzo mi się podobała. Co pewien czas przypominam sobie o niej i wtedy muszę znowu ją przeczytać, bo to jest silniejsze ode mnie. Ta książka ma w sobie to coś :) Naprawdę jest to pierwszy raz, kiedy przeczytałam przyjemny romans polskiej pisarki ;)

Maja | 2016-12-28
Przeczytana: 27 grudnia 2016