Emilienne

Peggy_Brown

źródło okładki: google

Booka | 2011-08-12
Przeczytana: 23 czerwca 2011

Portret psychologiczny miłosnego trójkąta. Dobrze opowiedziana historia. Na początku miałam wątpliwości co do tej książki - nie spodziewałam się jednak, że mnie pozytywnie zaskoczy.

W książce mamy do czynienia z kontrowersyjnie opowiedzianą historią związków międzyludzkich. Bohaterowie postanawiają zmienić coś w swoim życiu poprzez wprowadzenie różnych "eksperymentów". Sytuacje w niej opisane oddziałują na niektórych bohaterów destrukcyjnie.

Mamy trójkę osób: Annalise, Claude'a i jego żonę Emillienne. Claude nie jest przykładnym mężem gdyż zdradza Emillienne z piękną Annalise. Jego kochanka, spragniona posiadania Claude'a tylko dla siebie chce aby mężczyzna podjął jakąś decyzję. W końcu kobieta wpada na pomysł aby zostać kochanką... Emillienne...

Opowieść z gatunku literatury erotycznej. Nie chcę zdradzić więcej. Resztę trzeba doczytać. Książkę czyta się dość szybko, choć nie zawsze lekko. Niektóre fragmenty mogą trochę nudzić.

mila1982 | 2016-09-14
Przeczytana: 06 września 2016

opisy erotyczne są na dobrym poziomie, a to sie rzadko zdarza. Swietne zakończenie, troszkę przesadzona momentami, ale zdecydowanie jedna z lepszych z tego gatunku.

Nadia | 2017-06-26
Deemon | 2017-02-25