Emilienne

Okładka książki Emilienne
Claude des Olbes Wydawnictwo: Alma-Press Seria: Najsłynniejsze powieści erotyczne świata literatura piękna
literatura piękna
8370201016
Mieczysław Dutkiewicz
erotyka

więcej Więcej

Na początki trochę przynudzało, ale czym dalej w las tym lepsze porno.

opisy erotyczne są na dobrym poziomie, a to sie rzadko zdarza. Swietne zakończenie, troszkę przesadzona momentami, ale zdecydowanie jedna z lepszych z tego gatunku.

Na półkach: , , , , ,

Portret psychologiczny miłosnego trójkąta. Dobrze opowiedziana historia. Na początku miałam wątpliwości co do tej książki - nie spodziewałam się jednak, że mnie pozytywnie zaskoczy.

W książce mamy do czynienia z kontrowersyjnie opowiedzianą historią związków międzyludzkich. Bohaterowie postanawiają zmienić coś w swoim życiu poprzez wprowadzenie różnych...

• Erotyka
  • 80, 90 lata XX w.