Książka Janusza Frankiewicza opowiada o tragicznych losach polskiej rodziny, której członkowie bohatersko walczyli w podziemiu i na frontach drugiej wojny światowej. W walce tej cała rodzina poniosła ogromne straty. Jedni zginęli z rąk hitlerowskich i stalinowskich oprawców, pod gilotyną i w Katyniu, inni wtrąceni byli do więzień, obozów koncentracyjnego i sowieckiego łagru. Gorejące ognie to...

Gorejące ognie to książka, która z pewnością może podpowiedzieć, zwłaszcza młodym czytelnikom, czym jest i czym powinien być patriotyzm i jaką cenę płacili nasi ojcowie za wolność i wierność swoim ideałom.

źródło opisu: http://www.ksiegarnia.skamander.pl/

źródło okładki: http://www.ksiegarnia.skamander.pl/