Leśny ludek i elfy

The Woodland Folk Meet The Elves
83-85167-72-2
bajki
Bubełe

"Cześć! Jest nas tylko trzech, ale napsocić potrafimy za stu. Licho wie, dlaczego skrzatom tak nie podobają się nasze psoty! Chyba w ogóle nie mają poczucia humoru!!! Ostatecznie to one ścięły drzewo, które przez tysiąc dwieście trzydzieści pięć lat było naszym domem, i zmusiły nas do wyprowadzenia się z niego... a więc teraz muszą po prostu pogodzić się z naszą obecnością. Jesteśmy jednak pewni, że Ty masz więcej poczucia humoru i spodobają Ci się nasze psoty i sztuczki, i będziesz się bawić razem z nami... PS. Jeżeli znasz jakieś nowe sztuczki, napisz do nas! Pieprz. Ocet. Imbir."

źródło opisu: książka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kevorkian | 2013-04-14
Przeczytana: 1991 rok

Obok komiksu o Thorgalu moja ukochana seria z dzieciństwa, czytałam ją chyba ze 100 razy i niesamowicie żałuję, że gdzieś mi zaginęła, bo i teraz przeczytałabym z przyjemnością.

Lenkaite | 2013-01-27
Przeczytana: luty 1995

Nie da się obiektywnie ocenić zauroczeń z dzieciństwa. Właściwie nawet nie ma takiej potrzeby:)

andie | 2016-06-11
Joanna | 2016-05-06