Leśny ludek i elfy

The Woodland Folk Meet The Elves
83-85167-72-2
bajki
Bubełe

"Cześć! Jest nas tylko trzech, ale napsocić potrafimy za stu. Licho wie, dlaczego skrzatom tak nie podobają się nasze psoty! Chyba w ogóle nie mają poczucia humoru!!! Ostatecznie to one ścięły drzewo, które przez tysiąc dwieście trzydzieści pięć lat było naszym domem, i zmusiły nas do wyprowadzenia się z niego... a więc teraz muszą po prostu pogodzić się z naszą obecnością. Jesteśmy jednak pewni, że Ty masz więcej poczucia humoru i spodobają Ci się nasze psoty i sztuczki, i będziesz się bawić razem z nami... PS. Jeżeli znasz jakieś nowe sztuczki, napisz do nas! Pieprz. Ocet. Imbir."

źródło opisu: książka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kevorkian | 2013-04-14
Przeczytana: 1991 rok

Obok komiksu o Thorgalu moja ukochana seria z dzieciństwa, czytałam ją chyba ze 100 razy i niesamowicie żałuję, że gdzieś mi zaginęła, bo i teraz przeczytałabym z przyjemnością.

casia | 2017-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2017

Ostatnia z serii czytana przez nas, ponieważ niestety zostaliśmy ograniczeni zasobami biblioteki i nie czytaliśmy części po kolei.
Bardzo podoba mi się zamysł włączania po kolei grup "społecznych":) wszystko ma swój logiczny ciąg i to jest piękne w tych książkach - dzieciaki aż piszczą żeby dowiedzieć się co będzie dalej, więc biegniemy do biblioteki szukać kolejnej części.
W tej książce psocą elfy - małe zgrywusy, zajrzyjcie koniecznie sprawdzić czy się zaaklimatyzowali i czy byli do czegoś przydatni:)
No i te ilustracje, które są absolutnie niesamowite - polecamy!

Kern | 2017-07-18
Na półkach: Przeczytane, 2017, Dzieci
Przeczytana: lipiec 2017

Bardzo dobra książka z bardzo dobrej serii.
Tym razem, co pewnie nikogo nie dziwi naszych bohaterów odwiedzą elfy. Wniosą one sporo humoru i ciekawych urządzeń, czego nieco brakowało (ale o tym nie wiedzieliśmy).
Dzieciaki zachwycone.

Lenkaite | 2013-01-27
Przeczytana: luty 1995

Nie da się obiektywnie ocenić zauroczeń z dzieciństwa. Właściwie nawet nie ma takiej potrzeby:)

MiaRosZiemann | 2017-04-09
Różyczka | 2017-02-11