Zaginione Światy

Wydawnictwo: Muza
Lost Worlds

Dzięki książce "Zaginione Światy" docieramy dalej niż samolot, nie opuszczając własnego fotela. zupełnie jakby szybując w snach, można ujrzeć Atlantydę oraz Camelot i ponownie uwierzyć w jednorożce. To książka dla ludzi bez względu na wiek, która budzi dziecko tkwiące w każdym z nas i spełnia nasze dorosłe fantazje. Wyróżniamy dwa rodzaje zaginionych światów: takie, które odeszły w przeszłość, zostały pogrzebane i zapomniane, na przykład Mohendżo Daro, oraz inne, które istnieją nadal w zbiorowej wyobraźni, jak Atlantyda i Camelot. Każdy świat mówi nam o tym, skąd pochodzimy, w sensie fizycznym i duchowym. A niektóre krainy należą do obu wspomnianych kategorii.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: www.muza.com.pl

Wiórek | 2011-02-26
Przeczytana: 25 lutego 2011

Nic tak nie pobudza wyobraźni jak opowieści o dalekich krainach, które są potężne, bogate i cudne jak z bajki. Każdy z nas skrycie marzy o takiej utopii... Wszystkiego dopełniają prześliczne ilustracje.

havrankowa | 2016-07-22
Szantix | 2016-06-04