Szkoła pełna czarów

Tłumaczenie: Anna i Miłosz Urban
Cykl: Żadnych chłopaków! Wstęp tylko dla czarownic! (tom 4)
Wydawnictwo: Egmont Polska
LEHRER VERHEXEN? KEIN PROBLEM!

Lissi nie cierpi matmy! Właśnie tego przedmiotu ma ją uczyć nowy nauczyciel, który natychmiast bierze ją na celownik. Tylko, że dziewczynka ani myśli wziąć się do nauki - bo w końcu, od czego jest czarownicą? Znajduje gotowe zaklęcie, które ma rozwiązać wszystkie jej problemy, ale ono nie działa tak, jak sobie zaplanowała. Wręcz przeciwnie, powoduje okropne zamieszanie.

źródło opisu: Egmont, 2006

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kasia | 2013-07-30

Wszystkie książki z tej serii, bardzo mi się podobały. Kiedy byłam mała, ciągle wypytywałam o kolejne książki z tej serii w bibliotekach. A kiedy trzymałam kolejny tom moich ulubionych książek w rękach, świat rzeczywisty dla mnie nie istniał. Przeżywałam wszystkie przygody razem z przybranymi siostrami, a kiedy te cudowne chwile się kończyły, byłam smutna, a zarazem szczęśliwa, że seria się jeszcze nie skończyła i biegłam po kolejną część...

kangurek13 | 2015-08-29

Fajna książka, ale raczej dla młodych dziewczyn. Mi się spodobała, kiedy byłam w 5 klasie podstawówki. Nie czytałam tych części po kolei, ale wszystkie są naprawdę przyjemne.

Nastka Kosińska | 2011-04-02
Przeczytana: 2011 rok

polecam kocham książki z tej serii

Kanakuji | 2011-06-21
Przeczytana: 20 czerwca 2011

Bardzo fajna książka i niezła historia.

kicia | 2010-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2010

To bardzo fajna seria ksiazek.

Ania | 2011-04-19

Niezła.