Nasza normalnie nienormalna rodzina

Tłumaczenie: Miłosz Urban, Anna Urban
Cykl: Żadnych chłopaków! Wstęp tylko dla czarownic! (tom 6)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Unsere Total Normal Verruckte Familie

Ale heca: rodzina Dzióbków-Piwczyków wystąpi w programie telewizyjnym! Prowadzący nie odstąpią ich nawet na krok przez całe trzy dni. Dziennikarzom nie uda się jednak zapanować nad żywiołem: rodzina jest po prostu nieznośna! Lissi i Tinka muszą coś zrobić, aby uratować sytuację! Sprawa zaczyna się naprawdę komplikować, gdy reporterzy usiłują zwiedzić ich zaczarowany dom, bowiem na nasze bohaterki czeka tam mag z Klubu Czarownic.

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2006

Kasia | 2013-07-30

Wszystkie książki z tej serii, bardzo mi się podobały. Kiedy byłam mała, ciągle wypytywałam o kolejne książki z tej serii w bibliotekach. A kiedy trzymałam kolejny tom moich ulubionych książek w rękach, świat rzeczywisty dla mnie nie istniał. Przeżywałam wszystkie przygody razem z przybranymi siostrami, a kiedy te cudowne chwile się kończyły, byłam smutna, a zarazem szczęśliwa, że seria się jeszcze nie skończyła i biegłam po kolejną część...

Nastka Kosińska | 2011-04-02
Przeczytana: 2011 rok

Supcio Polecam

Miśka | 2012-11-29

Superr...!!!

Basiasup | 2011-06-09
Przeczytana: 2008 rok

Sięgnęłam po nią jaką pierwszą z całej serii. To dzięki niej przeczytałam resztę książek. Była zdecydowanie najlepsza i najśmieszniejsza. Sama zmagam się z głupimi braćmi, więc miło było poczytać o sytuacjach, które sama kiedyś przeżyłam ^^

DuniaxD | 2012-07-06

Była ona jedną z pierwszych książek , które zaczęłam czytać z chęcią , bez żadnego przymusu. świetna i zabawna książka .

Rose | 2011-05-21

Też tak często mówię na swoją rodzinę: normalnie nienormalna.;)

Paula | 2011-01-27

Faajne ;p